Yeni yıl kutlama mesajı

İçinde bulunduğumuz pandemi sürecinden dolayı buruk ve üzüntü içinde geçirdiğimiz 2020 yılını geride bırakırken, umut ve beklentilerle dolu yeni bir yıla daha girmenin mutluluğu içerisindeyiz.

Her yeni yıl, iyi bir yaşam yolundaki beklentilerin arttığı ve gerçekleşmesi istenilen yeni dilekleri de beraberinde getirir.

Bizler de, siz değerli vatandaşlarımızla beraber yeni yılda yeni umutlar ve yeni adımlarla kararlı olarak yola devam edeceğiz. 2021 yılında birlik, beraberlik ve sağlık içerisinde daha güzel hizmetleri gerçekleştireceğimize inanıyorum.

Bu yıl elimizden geldiğince Kasaba halkına en hayırlı ve yararlı olmasını düşündüğümüz hizmetleri yapmaya çalıştık. 2021 yılında da hizmetlerimize devam ederek Kasaba gençlerinin işsizliğine çare olacak yeni iş sahalarının açılmasını sağlamak ve Kasabamızın gelişmesine olan katkımız artacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle yeni yılın hayırlara vesile olmasını diler; 2021 yılının başta bu güzel hizmetleri kasabamıza kazandırmamız da her zaman yanımızda olan  dostlarıma, değerli Kasaba halkıma, mesai arkadaşlarıma ve Belediye meclis üyelerimize sağlık, mutluluk, barış ve başarı getirmesini dilerim

Muhittin TUNCEL-Kazancı Belediye Başkanı.

Bunları da sevebilirsiniz