İlanlar
18.06.2024.19.24.48
Güncelleme Tarihi / 07.05.2023 00:00:00

Kazancı Belediye Başkanının Mesajı

Başkanın Mesajı

Saygıdeğer Hemşerilerim;

Herkesin sahipleneceği halkın belediyesi olma hedefiyle çıktığımız yolda,sizlerin destekteleriyle 31 Mart 2019 te göreve geldik. Desteklerinizden  dolayı  siz değerli hemşerilerime gönülden teşekkürlerimi sunuyorum.

Aldığımız sorumluluğun, ciddiyetinde ve bilincindeyiz. Bize verdiğiniz emanete en iyi şekilde sahip çıkarak hizmetlerimize yön vereceğiz.

 Kazancı Kasabasının  gelişimine katkı sağlamak için bugüne kadar sürdürmüş olduğumuz inanç ve özveriyle durmadan çalışacağız.

Halkımızın ihtiyaçlarını öncelik alıp, bunları gidermeye çalışan, belediye ile halk arasındaki iletişim yollarını sürekli açık tutan ve halkın seçtiği kişileri denetleyebildiği bir yönetim anlayışını benimseyeceğiz.

Daha yaşanılabilir bir Kazancı Kasabası için gece gündüz aşk ile çalışmak üzere çıktığımız bu yolda Rabbim yardımcımız olsun.. 

Sizleri saygı ve dua ile selamlıyorum…

Kazancı Kasabası, Göksu Vadisi’nin güney yamaçlarına kurulmuş olan eski bir yerleşim yeri olup, Ermenek İlçesi ile Güney-Kuzey ekseninde simetrik bir konumda ve Taşeli yöresinin tam ortasındadır. Anamur'a 85 km, Ermenek'e ise 26 km mesafede, deniz seviyesinden yüksekliği 1173 metredir. Merkez mahalle, Yukarı mahalle, Bucak, Uluköy, Türbesekisi, Tepecik ve Gökçeler Mahalleleri olmak üzere 7 mahalleden meydana gelen Kazancı’nın 2020 yılı sayımına göre, nüfusu 2280 kişidir.

© 2024 Kazancı Belediyesi. Her hakkı saklıdır.